نوکارتو

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» هر آنچه در مورد ظروف فومی نمی دانید

هر آنچه در مورد ظروف فومی نمی دانید

ظرف فومی شکلی از بسته بندی مواد غذایی یکبار مصرف برای غذاها و نوشیدنی های مختلف است، مانند رشته فرنگی فوری فرآوری شده، گوشت خام از سوپرمارکت ها، بستنی از بستنی فروشی ها یا غذاهای پخته شده از اغذیه فروشی ها یا غرفه های مواد غذایی، یا نوشیدنی هایی مانند “قهوه بیرون بر” همچنین جعبه های مواد غذایی پلاستیکی فوم دار، بشقاب های غذا، جا تخم مرغ و غیره جنس شان GPPS است. لذا خط تولید ظرف غذا فوم ps را می توان با توجه به نیازهای فردی به شکل ظرف غذای فوم ps درآورد.


مزایای استفاده از ظروف یکبار مصرف فوم چیست؟

1.سهولت استفاده: این ظروف نیازی به شستشو ندارند و به سرعت قابل استفاده و دور انداختن هستند. این ویژگی، آن‌ها را به گزینه‌ای ایده‌آل برای مصارف یکبار مصرف تبدیل می‌کند.

2.وزن سبک: ظروف یکبار مصرف فوم به دلیل ماهیت پلیمری خود، وزن بسیار کمی دارند. این امر حمل و نقل آن‌ها را آسان‌تر کرده و به کاهش ضایعات مواد غذایی نیز کمک می‌کند.

3.قیمت پایین: مقرون به صرفه بودن، از مهم‌ترین مزایای ظروف یکبار مصرف فوم است. قیمت پایین این ظروف، آن‌ها را به انتخابی مناسب برای مصارف خانگی، رستوران‌ها و یا بسته‌بندی‌های موقت تبدیل کرده است.


مهمترین انواع کاربرد ظروف یکبار مصرف فوم چیست؟

1.ظروف یکبار مصرف فوم در مصرف خانگی

این گروه، از ظروف یکبار مصرف فوم برای مصارفی همچون برگزاری مهمانی‌ها، پیک‌نیک، بسته‌بندی مواد غذایی برای بیرون بردن و یا مصارف موقت در آشپزخانه استفاده می‌کنند. سهولت در استفاده، وزن سبک و قابلیت نگهداری دما (چه گرم و چه سرد) از جمله مزایای ظروف یکبار مصرف فوم برای مصارف خانگی به شمار می‌رود.

2.صنایع غذایی و رستوران‌ها

رستوران‌های فست‌فود، اغذیه‌فروشی‌ها و کترینگ‌ها، مصرف‌کنندگان عمده ظروف یکبار مصرف فوم هستند. قیمت پایین، سهولت در سرو غذا و حمل و نقل آسان، دلایل اصلی استفاده گسترده از این ظروف در این صنایع است. همچنین، خاصیت عایق‌بندی ظروف یکبار مصرف فوم به حفظ کیفیت و دمای غذا تا زمان رسیدن به دست مشتری کمک می‌کند.


فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده