نوکارتو

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» نکات مهم در استفاده از سفره های یکبارمصرف

نکات مهم در استفاده از سفره های یکبارمصرف

توجه به پروانه ساخت، علامت استاندارد، مجوز بهداشت و نام و نشان تولید کننده

در زمان خرید سفره یکبار مصرف بهتر است حتما به برچسب روی محصول دقت شود و مشاهده نمایید آیا دارای علامت استاندارد، پروانه ساخت، نام و نشان تولید کننده و همچنین مجوز بهداشت را دارا می باشد یا خیر. به همین دلیل بهتر است برای آسودگی خیال در استفاده از سفره یکبارمصرف از مراکز معتبر این محصول خریداری شود.

زمانی که سفره یکبار مصرف بی کیفیت خریداری می شود، با لمس بر روی نقوش، رنگ ها و طرح ها از روی سفره جدا شده و پخش می گردند. وجود این مواد رنگی می تواند برای سلامت ما مضر باشند چرا که این رنگ ها از مواد شیمیایی بی کیفیت تهیه شده و می تواند برای سلامت ما مضر باشند.

همانطور که می دانید سفره های یکبار مصرف امروزه به عنوان بخشی از زندگی روزمره ما تبدیل گردیده و همین موضوع باعث می شود تا بیشتر به بهداشتی بودن محصول مورد نظر توجه نشان دهیم.

برای چه امری از سفره یکبار مصرف استفاده می شود

از دیگر نکات مهم در استفاده از سفره های یکبارمصرف این است که برای چه امری از این سفره قرار است استفاده شود. همانطور که گفته سفره های یکبار مصرف در طرح ها و رنگبندهای متفاوت و متنوع در اندازه های مختلف تولید می گردند و قابل استفاده برای رومیزی ها، روکش کابینت، استفاده در مهمانی ها و مجالسی همچون عزا و عروسی و … می باشند. به همین جهت باید در نظر بگیریم که برای چه کاری می خواهیم از سفره یکبار مصرف استفاده نماییم.

سلیقه فردی

بسته به سلیقه خود می توانید سفره یکبار مصرف را با دکوراسیون منزل، شرکت، تالار و ..‌. ست نموده و باعث زیبایی چشمگیر محیط مورد نظر شوید. با تنوع رنگبندی های خاص و وجود طرح های زیبا و چشم نواز شما می توانید یک انتخاب شایسته برای نشان دادن سلیقه خود داشته باشید. به عبارتی استفاده از سفره یکبار مصرف نشان دهنده سلیقه و سبک شما می باشد. شاید فکر کنید این موضوع ساده ای است و توجه به آن شاید پیش پا افتاده به نظر برسد اما می تواند سلیقه شما را به نمایش بگذارد.


فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده