مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» آنچه که درباره سلفون نمی دانید

آنچه که درباره سلفون نمی دانید

سلفون یک ورق نازک و شفاف است که از سلولز آلی تشکیل شده است. سلفون ماده ای تجزیه‌پذیر است ، چرا که از چوب گیاهان ساخته شده است. سلفون از گذشته تا امروز برای بسته‌ بندی مواد غذایی، دارویی و کشاورزی مورد استفاده است و جایگاه ویژه‌ای را برای خود حفظ کرده است.


خصوصیات حائز اهمیت سلفون


شفافیت و براقی سلفون: یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از بسته بندی های سلفون شفافیت بالا و درخشندگی است که دارد چرا که باعث می شود محصول شما به میزان قابل توجه ای در بسته بندی بهتر دیده شود.


مقاومت بالا و قابل توجه سلفون:  مواد سلفونی به علت مقاومت و دوخت پذیری بالا در برابر مکش هوا دارد، مقامت بسیار خوبی از خود نشان می دهد و امکان ایجاد خرابی در دوخت در هنگام مکش هوا را غیر ممکن می سازد.


مقاومت بالا در برابر حرارت بسیار زیاد: برای صنایع ای که دارای محیط گرم هستند یا بسته بندی را در برابر حرارت بالا قرار می دهند بهترین و اولین انتخاب تولید کنندگان، سلفون غذایی می باشد که به علت مقاومت بالا در برابر حرارت است .


قیمت بسیار مناسب برای بسته بندی: به طور کلی بسته بندی با سلفون (استرچ) یکی از برترین نوع های بسته بندی با مقاومت و هزینه بسیار پایین است .


شما می توانید برای سفارش انواع سلفون با شماره های زیر در ارتباط باشید:

09015933901

02165735947


فرم ارسال نظر  ساخت وبلاگ   |   دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   روانشناس ایرانی در لندن  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


 در 60 ثانیه وبلاگ خودتو بساز !! در 60 ثانیه وبلاگ خودتو بساز !! مشاهده